AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Trepça merr fitoren e radhës

0 0
Read Time:27 Second

Trepça ka fituar ndaj Rahovecit, në kuadër të Prince Caffe Superliga.

80:87 përfundoi ndeshja në mes Trepçës dhe Rahovecit.

Skuadra nga Mitrovica e nisën më mirë takimin, duke fituar me rezultat të thellë dy çerekët e para.

Por, Rahoveci në ato të fundit arritën të këndellen, megjithatë nuk mjaftoi.

Kështu Trepça siguroi edhe fitoren e radhës në udhëtim.

Më i dalluari për mitrovicasit ishte Hajrizi me 18 pikë, pas tij Tmusic e Grand me nga 15.

Kurse, për Rahovecin Johnson shënoi plotë 20 pikë, Seeley 19 dhe Mala 17.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=