AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Trepca fiton sërish

0 0
Read Time:21 Second

Trepça e ka shënuar fitoren e dytë radhazi në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll.

Pas Ponte Prizrenit, mitrovicasit e mposhtën edhe një skuadër nga Prizreni, Bashkimin.

“Xehëtarët” fituan me rezultat 75:68.

Për vendasit në parket u dallua Erion Kastrati me 20 pikë dhe Clevon Brown Jr me 12 të tjerë.

E ndërkaq për mysafirët më efikasët ishin Fahro Alihodzic me 19 pikë dhe Prentiss Nixon me 15 pikë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=