AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Trepça fiton ndaj Drenicës

0 0
Read Time:18 Second

Kanë përfunduar dy ndeshjet e sotme të xhiros së gjashtë në Superligën e Kosovës.

Trepça ’89 ka shënuar fitore të thellë ndaj Drenicës, me rezultat 5-2.

Golashënuesit e mitrovicasve ishin Mba me dy gola, Dushit, Sekiraqa dhe Gashi, derisa për Drenicën realizoi dy herë Bintsouka Koxy.

Në ndeshjen tjetër, Malisheva ka ndarë pikët me Dukagjinin, me rezultat 1-1. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=