AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Tottenham merr një fitore të vështirë

0 0
Read Time:32 Second

Tottenham ka arritur të fitojë ndeshjen ndaj Brighton.

1:0 në favor të ‘Spurs’ përfundoi ndeshja kundër Birghton.

Gjatë 90 minutave u zhvillua një ndeshje e baraspeshuar nga të dy skuadrat.

Por, që më efikas ishin mysafirët, pasi arritën të shënojnë.

Në minutën e 22` pas një asistimi nga Son Heung-Min, shënoi Harry Kane, për t`i dhuruar epërsinë Tottenham.

Ndeshja u konkretizua me raste të tjera si nga skuadra vendasve ashtu edhe ajo mysafire, por gola nuk u shënuan.

Kështu Tottenham merr tri pikë të rëndësishme dhe shkon në kuotën e 20 pikëve në vendin e tretë, kurse Brighton ka 14 në vendin e gjashtë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=