AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Tottenham kërkon Carrascon

0 0
Read Time:26 Second

Skuadra e Tottenham Hotspur do të synojë transferimin e Yannick Carrasco.

Anëtari i Atletico Madrid, Carrasco është në listën e dëshirave të Antonio Conte.

Raportime të ‘Telegraph’ bëjnë të ditur se Spurs duan të nënshkruajnë me belgun dhe se Conte e admiron lojtarin tash e sa kohe.

Atletico Madrid i ka vendosur anësorit një klauzolë liruese prej 60 milionë eurove.

Tottenham janë në negociata për të zbritur shumën e kërkuar nga Atletico. Mbetet të shihet nëse mund të finalizohet një marrëveshje që çon belgun në Londër. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=