AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Tottenham i ofron kontratë Kane

0 0
Read Time:30 Second

Tottenham Hotspur kërkon te blindon Harry Kane.

Kane ka kontratë me Tottenham deri në vitin 2024, por drejtuesit e klubit e duan më gjatë në ekip.

Sipas Fabrizio Romanos, skuadra angleze do t`i ofrojë kontratë të re yllit të skuadrës, Kane.

Kishte disa raportime se Bayern Munich dhe Chelsea shprehën dëshirën e tyre për të nënshkruar me kapitenin anglez, por sipas Romanos shanset e tyre për ta nënshkruar atë duken të vogla pasi Kane është i lumtur të vazhdojë te ‘Spurs’ nën drejtimin e Antonio Conte.

Mbetet të shihet nëse do arrihet marrëveshja ndërmjet palëve për rinovim.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=