AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Torres u kërkua nga topskuadrat angleze

0 0
Read Time:23 Second

Disa skuadra të mëdha angleze kërkuan shërbimet e Pau Torres.

Sipas ‘Fabrizio Romanos’, gjigantët e Premier Ligës, Chelsea, Arsenal dhe Tottenham Hotspur ishin të interesuar për nënshkrimin e mbrojtësit të Villarrealit, Pau Torres në verë, lajmesportive.net.

Ndërkohë që klubet ishin duke luftuar për lojtarin, ata u tërhoqën pasi dëgjuan çmimin e tepruar të kërkuar të Villarrealit, i cili ishte rreth 40-45 milionë euro.

Mbetet te shihet nëse klubet do shkojnë sërish për 25 vjeçarin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=