AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Torino e Fiorentina në garë për mesfushorin shqiptar

0 0
Read Time:27 Second

Torino dhe Fiorentina kanë nisur të mendojnë për merkaton e verës, teksa të dy klubet përplasen në objektivin për të siguruar shërbimet e mesfushorit me origjinë shqiptare, Kastriot Imeri.

Ky i fundit është rritur në Zvicër, te Servette, teksa këtë sezon ka spikatur në Superligën helvete, duke shënuar 11 gola dhe dhënë një asist në 25 ndeshje të luajtura.

Kaq ka mjaftuar që mesfushori 21-vjeçar të përfundojë në radarët e klubeve të njohura italiane, të cilat janë gati të paguajnë deri në 6 milionë euro për kartonin e Imerit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=