AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Tonali afër Arsenal

0 0
Read Time:34 Second

Skuadra e Arsenal mund të bëjë një lëvizje për Sandro Tonali.

‘Gunners’ e kanë nisur për mrekulli sezonin e ri, duke qenë skuadra e vetme në Premier League me 3 fitore të regjistruara.

Megjithatë, ata po shohin opsionet për t’u përforcuar akoma, para fundit të merkatos. Sipas ‘Dailystar’, Arsenal janë në garë për një mesfushor, dhe Sandro Tonali është një nga emrat për të cilin mund të përgatitet ofertë.

Milan vështirë se do të lëshojnë kartonin e Tonali, megjithatë, londinezët kanë edhe alternativa të tjera.

Youri Tielemans i Leicester mbetet në mesin e opsioneve favorite për Mikel Arteta, por një marrëveshje e mundshme me Tonali do ta rrëzonte belgun nga lista. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=