AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Tirana arrin fitore ndaj Bylis

0 0
Read Time:29 Second

Tirana ka arritur të fitojë ndaj Bylis me shifrat 1-0. Realizimi i vetëm erdhi nga Florent Hasani që realizoi një super gol në të 80. Mëkat për ballshiotët që kanë shpërdoruar pafundësisht raste të pastra për të kaluar të parët në avantazh, veçanërisht në pjesën e dytë. Në disa raste Bekaj dhe në herë të tjera shtylla, vendasit nuk ia kanë dalë që të shënojë dhe kështu humbën ndaj Tiranës. Nga krahu tjetër Vllaznia barazoi në transfertë me Laçin në shifrat 1-1. Fillimisht ishte Adeleke që shënoi, por më pas Marku do të barazonte gjithçka.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=