AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Thuram kërkohet nga Bayern

0 0
Read Time:30 Second

Marcus Thuram është në radarin e skuadrës së Bayern Munich.

Ylli francez, Marcus Thuram raportohet të jetë në listën e dëshirave të gjigantit të Bundesliga, Bayern Munich.

Bavarezët, sipas Florian Plettenberg janë vënë pas anëtarit të Borussia Monchengladbach.

Lojtari me shumë gjasë do të jetë pa kontratë në verën e vitit 2023 dhe kjo e bën më të favorshme situatën për kampionët e Bundesliga.

Megjithatë, siç thotë Florian Plettenberg, negociatat nuk janë në ndonjë stazë të avancuar.

Edhe brenda klubit të Bayern s’janë 100% të bindur nëse duhet të bëjnë këtë lëvizje, por Thuram gjithsesi përbën temë brenda ekipit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=