AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Thiago Silva synon të luaj deri në moshën 40 vjeçare

0 0
Read Time:38 Second

Qendërmbrojtësi i Chelseat, Thiago Silva ka folur në lidhje me të ardhmen e tij.

Silva është 38 vjeçar dhe vazhdon të luajë në një nivel të lartë me Chelsean.

Së fundmi mbrojtësi brazilian ka folur në lidhje me të ardhmen e tij, duke thënë se synon të luajë deri në moshën 40 vjeçare.

“Varet nga ky sezon dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë në Kupën e Botës… dhe varet gjithashtu nga një zgjatje e kontratës. Por mund të konfirmoj se qëllimi im është të luaj deri në moshën 40-vjeçare, po”, u shpreh ai.

Silva gjatë gjithë karrierës së tij ka luajtur në disa ekipe të mëdha evropiane, në mesin e tyre në Paris Saint Germain, Milan, Porto dhe së fundmi Chelsea.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=