AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ten Hag për Ronaldon: Ai është në formë

0 0
Read Time:21 Second

Erik Ten Hag ka folur së fundi në lidhje me situatën që po kalon Cristiano Ronaldo te Manchester United.

Sipas tij, portugezi tashmë është kthyer në formë.

“Dua ta mbështes Cristiano Ronaldon sa më mirë që të jetë e mundur. Unë dua të marr më të mirën prej tij”, tha fillimisht ai.

“Ai është në formë më të mirë tani dhe unë jam i kënaqur me këtë”, shtoi ten Hag.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=