AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Takim për rinovimin e kontratës për Skriniar

0 0
Read Time:17 Second

Takimi mes drejtuesve të Interit dhe agjëntëve të Skriniar është planifikuar sot për rinovimin e kontratës të mbrojtësit sllovak, që skadon në qershor të vitit 2023.

Mbrojtësi zikaltër ka gjithë këtë periudhë që është në qendër të projektit të PSG-së.

Inter është gati të ofrojë një pagë prej 6,5 milionë euro në sezon.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=