EURO 2024/ Kombëtarja zhvillon seancën e fundit në stadiumin ‘Air Albania’, nesër niset drejt Moldavisë

Kombëtarja shqiptare zhvilloi pasditen e sotme seancën e radhës stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjet kualifikuese të EURO 2024 kundër Moldavisë më 17 nëntor në transfertë dhe Ishujve Faroe më 20 nëntor në Tiranë. Ndryshe nga ditët e tjera, këtë të martë 24 lojtarët e thirrur nga trajneri Silvinjo u stërvitën në stadiumin ‘Air…

Lexo me shume

Sukses edhe në financë, të ardhura vjetore “stratosferike” për Manchester City

Fitoi titullin e tretë radhazi në Premier League, por edhe FA Cup duke mposhtur në finale Manchester United, ndërsa më në fund arriti majat e Europës, duke festuar Champions League e parë në historinë e tyre. Manchester City ishte sundimtari absolut sezonin e kaluar dhe këtë nuk e vërtetojnë vetëm sukseset e trofeve, por edhe…

Lexo me shume
Resize text-+=