AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Super ndeshja e javës në Serie A, Inter – Roma: Formacionet zyrtare

0 0
Read Time:36 Second
LUGANO, SWITZERLAND – JULY 12: Kristjan Asllani of FC Internazionale looks o during Pre-season Friendly between FC Lugano v FC Internazionale at Cornaredo Stadium on July 12, 2022 in Lugano, Switzerland. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Ashtu sic e konfirmoi ditën e djeshme trajneri Simone Inzaghi, ka ardhur momenti që Kristjan Asllani ta nisë nga minuta e parë në kampionat, kushtëzuar edhe nga dëmtimet.

Shqiptari do t’i zërë vendin Brozovic, i cili është i dëmtuar dhe do ta plotësojë repartin me Calhanoglu dhe Barrela.

Ndërkohe “zikaltërit” në sulm do të kenë dyshen Dzeko – Lautaro, pasi Lukaku nuk ia doli.

Ndërkohë që Roma e Mourinhos do të udhëhiqet nga Dybala dhe Zaniolo, me Abraham jashtë.

Formacionet zyrtare:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=