AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Spektakli vazhdon edhe sonte,sytë tek Grupi C

0 0
Read Time:20 Second

Sot do të luhet sfidat e radhës të ndeshjeve të Champions League, të vlefshme për grupet.

E gjithë vëmendja sot do të jetë te sfida Inter-Plzen, pasi fitorja e zikaltërve do të dërgonte Barcelonën në Europa League, dhe kështu ekipi i Inzaghit do të avanconte në 1/16.

Spanjollët kanë një sfidë të vështirë sot, pasi do të presin në shtëpi ekipin e Bayern Munich.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=