AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Southgate mendon që është i duhuri të drejtoj ende Anglin

0 0
Read Time:43 Second

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate mendon së është i duhuri për të udhëhequr kombëtaren në Kupën e Botës.

Anglia nuk e ka filluar aspak mirë edicionin e ri në Ligën e Kombeve.

Në një grup me Italinë, Gjermanin dhe Hungarinë janë klubi i vetëm që nuk kanë marrë asnjë fitore.

Në pesë ndeshje ‘Tre Luanët’ kanë tri humbje dhe dy barazim, teksa së fundmi kanë rënë në Ligën B.

E, forma jo e mirë e tyre nuk ndikon që trajneri Gareth Southgate të mendojë se është i duhuri për kombëtaren në Kupën e Botës.

“Mendoj se jam personi i duhur për të marrë skuadrën në turne. Mendoj se në këtë mënyrë është më e qëndrueshme, pa dyshim”, u shpreh ai.

Anglia në Kupën e Botës e cila fillon më 20 nëntor gjenden në grupin B, së bashku me Iranin, Amerikën dhe Uellsin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=