AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Sot zhvillohen dy ndeshje të Superliges së Kosovës

0 0
Read Time:20 Second

Superliga e Kosovës sot vazhdon me dy ndeshje interesante, ku Drenica pret Trepçën 89, ndërsa Dukagjini shkon tek Malisheva.

Të dy ndeshjet fillojnë nga ora 15:00.

Nga ekipet që luajnë sot, Malisheva ndodhet në pozitën më të lartë në tabelë, në vendin e pestë, e ndjekur nga Drenica në vendin e gjashtë.

Ndërsa, Trepça dhe Dukagjini ndajnë dy vendet e fundit, respektivisht 9 dhe 10.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=