AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Sot luan ndeshje vendimtare Ballkani

0 0
Read Time:34 Second

Sot do të luhen ndeshjet e radhës të grupeve të Europa League dhe Conference League.

Vëmendja është tek ekipi kosovar i Ballkanit, ku ata do të ndeshen sot në fushën e tyre në orën 21:00 përballë Slavia Prague, ndeshje e vlefshme për grupet e Conference League.

Ende nuk është mbyllur asgjë në grupin e tyre, me Ballkanin që ndodhet në vendin e fundit me 4 pikë, po aq sa vendi i tretë që është Slavia Prague. Vendi i parë dhe i dytë zihet nga Sivasspor dhe CFR Cluj me nga 7 pikë. Kanë mbetur edhe dy ndeshje për të luajtur, dhe për Ballkanin është ende e hapur për një kualifikim të mundshëm.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=