Sonte shorti i CHL

0 0
Read Time:24 Second
Kompeticioni më prestigjioz në futbollin evropian për klube, Champions League do të mësojë sot përbërjet e grupeve.
Shorti për grupet e sezonit 2022/23 në Champions League do të tërhiqet në Stamboll të Turqisë.

Tërheqja e shortit do të bëhet sot, me fillim nga ora 18:00.

Shorti përfshinë 32 skuadra, 26 prej të cilave janë kualifikuar automatikisht kurse gjashtë të tjera përmes ‘Play-Off’.
Më poshtë mund t’i shihni 4 vazot dhe si qëndrojnë skuadrat. 
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %