Sonte derbi Ballkani – Drita

0 0
Read Time:22 Second

Ballkani dhe Drita, do t’i ballafaqojnë forcat mes vete.

Ndeshja e javës së gjashtë mes dy pretendentëve për titullin e Superligës zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon nga ora 15:00.

Ballkani nuk ka zhvilluar asnjë duel në Suharekë këtë edicion, për shkak të punimeve në fushën e stadiumit të qytetit.

Ndeshjet paraprake si vendas ekipi i Ilir Dajës i ka zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %