AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Son preferon largimin

0 0
Read Time:33 Second

Sipas gazetës gjermane “Sport1”, dëshira e Heung-Min Son është të bëjë një hap tjetër përpara në karrierën e tij. Sulmuesi i Tottenham po mendon të ardhmen e tij dhe megjithëse luan në Champions League, ai do të dëshironte t’i bashkohej një klubi që është në garë për ta fituar Championsin.

Carlo Ancelotti, sipas të njëjtës media, do të ishte i interesuar për situatën e 30-vjeçarit. Kontrata e tij me Spurs skadon në vitin 2025, kështu që po afrohet koha kur ai do të duhet të vendosë për të ardhmen e tij. Shifra për të transferuar sulmuesin do të jetë midis 75 dhe 90 milionë euro.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=