Solskjaer trajner i Wolverhampton?

0 0
Read Time:27 Second

Ole Gunnar Solskjaer po lidhet me një punë të mundshme te Wolverhampton.

Skuadra e Wolverhampton Wanderers është pa trajner, pas vendimit për të shkarkuar portugezin Bruno Lage.

Wolves janë në kërkim të një trajneri dhe mediat britanike kanë nisur ta lakojnë emrin e Solskjaer.

Norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer është pa punë, që nga koha kur u largua nga stoli i Manchester United, në vitin 2021.

Nuk ka ndonjë konfirmim nëse kanë nisur negociatat mes palëve ose jo, megjithatë, mediat britanike e japin Solskjaer si një opsion për stolin e Wolves.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %