AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

‘Sky’: Kane i joshur nga kalimi i mundshëm te Bayern

0 0
Read Time:25 Second

Harry Kane mund të transferohet te Bayern.

Harry Kane vazhdon të lidhet me kalimin e mundshëm te Bayern, ndonëse drejtori sportiv i bavarezëve vazhdon të mohojë se palët kanë kontaktuar.

Sipas raportimeve të ‘Sky Sports’, Kane është i joshur nga mundësia që t’i bashkohet Bayernit.

Thuhet madje se ka pasur diskutime mes vëllait të Kane dhe Bayern. Bavarezët thuhet se kanë prioritizuar transferimin e anglezit.

Bayern janë në kërkim të një sulmuesi, pasi pozita 9 ka mbetur boshe me largimin e Robert Lewandowski.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=