AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Skriniar i kërkuar nga këto ekipe Angleze

0 0
Read Time:27 Second

Milan Skriniar nuk është vetëm në radarët e PSG-së, të cilët mendohet se do të tentojnë përsëri në janar për të fituar shërbimet e mbrojtësin sllovak.

Tashmë, “The Sun” raporton se Tottenham, Chelsea dhe Manchester City janë futur në garë për të fituar kartonin e Skriniar.

Nga ana tjetër, Inter po mendon rinovimin e tij, por nëse një ofertë e duhur vjen për mbrojtësin zikaltër, drejtuesit e klubit do të vendoseshin në pozitë të vëshirë.

Nëse Skriniar nuk rinovon kontratën, ai mund të largohet sezonin tjetër me parametra zero.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=