AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Skoci 3-0 Ukraine

0 0
Read Time:15 Second

Ka përfunduar sfida në mes të Skocisë dhe Ukrainës, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Vendasit fituan me rezultatin 3-0.

Fillimisht shënoi McGinn, në minutën e 70’, teksa dy herë të tjera rrugën e rrjetës e gjeti Dykes (79’, 86’).

Falë kësaj fitoreje, Skocia merr kryesimin e grupit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=