AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Simeone dëshiron CR7

0 0
Read Time:22 Second

Diego Simone dëshiron që Atletico të nënshkruajë me Cristiano Ronaldon.

Trajneri i skuadrës madrilene dëshiron që transferimi i portugezit të ketë të njëjtin efekt si transferimi i Luis Suarez në vitin 2020, sipas gazetarit Guillem Balague.

Vetë lojtarit i pëlqen ideja për t’u transferuar në Atletico. Klubi madrilen po kërkon mundësi për të kënaqur Simeonen dhe agjentin e futbollistit,Jorge Mendes, i cili ka një marrëdhënie shumë të mirë me vendimmarrësit e Atleticos.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=