AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Shtyhet ndeshja Llapi-Ballkani

0 0
Read Time:36 Second

Ndeshja mes Llapit dhe Ballkanit, e paraparë të zhvillohet nesër, është shtyrë për një datë tjetër.

Loja sipas njoftimit nga klubi i Llapit, është shtyrë për shkak se Ballkani do të luajë në Ligën e Konferences.

“Ndeshja e javës së shtatë në ALBI MALL Superligën e Kosovës ndërmjet Llapit dhe Ballkanit e paraparë të zhvillohet nesër, e mërkure më 14 shtator nga ora 15:00 në Stadiumin “Zahir Pajazititi”, është shtyrë për një datë tjetër përshkak se skuadra e Ballkanit më 15 shtator do të luaj ndeshjen ndaj Slavia Prague në Pragë”, thuhet në njoftim.

Ndeshjen e radhës, Llapi do ta zhvilloj të shtunën më 17 shtator ndaj skuadrës së Gjilanit në Stadiumin me bari sintetik në Gjilan.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=