AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Shqipëria publikon listën

0 0
Read Time:18 Second

Është publikuar lista e futbollistëve të ftuar nga kombëtarja e Shqipërisë për ndeshjet e muajit shtator.

“Kuqezinjtë” do të ndeshen me Islandën (27 shtator) dhe Izraelin (24 shtator) në Ligën e Kombeve.

Ashtu edhe siç pritej, në listë nuk është Rey Manaj, pas lëndimit të marrë javë më parë me klubin e tij.

Më poshtë gjeni listën e plotë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=