AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Shqipëria në grup kundër Polonisë

0 0
Read Time:18 Second

Kombëtarja shqiptare ka mësuar tashmë kundërshtarët për kualifikueset në Euro 2024.

Në Frankfurt të Gjermanisë u mbajt shorti për evropianin 2024.

Shqipëria do përballet me skuadra si Polonia, Republika Çeke, Ishujt Faro dhe Moldavia, në kuadër të grupit E.

Një grup i favorshëm për kombëtaren shqiptare.

Kujtojmë që ndeshjet për kualifikim tutje do fillojnë në mars të vitit 2023.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=