AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Shqipëria del me humbje ndaj Izraelit

0 0
Read Time:38 Second

Kombëtarja shqiptare ka pësuar disfatë nga ajo izraelite

2:1 përfundoi ndeshja në mes Izraelit dhe Shqipërisë, në kuadër të ndeshjes për Ligën e Kombeve.

Gjatë 90 minutave u zhvillua një takim i baraspeshuar, ndërsa në fund triumfoi Izraeli.

Ishte Weissman që tundi rrjetën e Thomas Strakoshas, për t`i dhënë epërsinë kombëtares së tij.

Shqipëria në anën tjetër kishin raste si në pjesën e parë ashtu edhe në atë të dytën, por arritën të shënojnë vetëm një herë.

Ishte Myrto Uzuni që shënoi supergol në minutën e 88`, për të barazuar gjithçka.

Ne minutat shtesë izraelitët arritën të rikthejnë epërsinë, pas golit nga Baribo.

Më këtë humbje Shqipria janë në vendin e fundit me një pikë, kurse Izraeli ka tetë në vendin e parë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=