Shorti i CHL

0 0
Read Time:21 Second

Grupi i cili mund të cilësohet më i vështiri është grupi C, i cili përbëhet nga Bayerni, Barcelona, Inter i dhe  Plzen   ndërsa nuk mbetet pas as Grupi  H, me Juventus, PSG, Benfica dhe Haifa.

Grupi më i dobët mund të konsiderohet Grupi D, me Frankfurt, Tottenham, SPortingun dhe Marseille.

Kujtojmë që vaza e grupeve këtë sezon përfudnon më 2 nëntor për shkak të Kupës së Botës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %