AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Shkëmbim Asensio-Brahimi?

0 0
Read Time:36 Second

Real Madrid tashmë ka zgjedhur zëvendësuesin e Marco Asensio për sezonin e ardhshëm.

Këtë e siguron shtypi italian, duke shpjeguar se Real Madridi do të marrë Brahimin për të zëvendësuar Marco Asension.

Brahimi është i huazuar te Milani dhe ky është sezoni i fundit i huazimit të tij. Skuadra italiane mund ta blejë lojtarin për 22 milionë euro, por fjalën e fundit e ka Real Madridi, pavarësisht se Milani vendos të nënshkruajë me Brahimin, ka të drejtë riblerjeje për 30 milionë euro.

23 vjeçari, ka shërbyer sezonin e tij të tretë në Milano, gjithmonë në huazim dhe mund të kthehet në Real Madrid këtë verë për të zëvendësuar Marco Asensio, të cilin klubi nuk ka ndërmend t’i ofrojë një rinovim.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=