AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Shkëlqen Barça,fiton lehtësisht ndaj Bilbaos

0 0
Read Time:19 Second

Barcelona ka arritur fitore të thellë dhe të lehtë ndaj Bilbaos me rezultat 4-0.

Dembele ishte shënuesi i parë për goleadën e Barçës në minutën e 12′.

Për pak minuta më vonë,rezultatin e dyfishoi Roberto,kurse golin e tretë dhe të fundit në pjesën e parë e shënoi Lewandowski.

Golin e fundit e shënoi Ferran Torres për 4-0./lajmesportive.net

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=