AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Shifrat e ofertës së parë zyrtare të Chelsea për Aubameyang

0 0
Read Time:30 Second

Sipas Relevo, oferta e parë zyrtare nga Chelsea për Barçën për sulmuesin gabonez do të jetë rreth 19 milion +5 bonuse, dhe do të paraqitet menjëherë për të avancuar me negociatat.

Në fakt, sipas të njëjtave informacione, futbollisti dhe Chelsea tashmë kanë arritur marrëveshjen e tyre të veçantë dhe tashmë kanë në rrugën e duhur kushtet personale.

Sa i përket shifrave të pagave, oferta e Chelsea do të përfshinte një rritje rroge në krahasim me atë që Auba merr aktualisht në Barcelonë. Një rritje që do të jetë pothuajse dyfishi i pagës së tij aktuale në Camp Nou.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=