AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Serbia mposhtë Finlandën por shkëlqen Edon Maxhuni

0 0
Read Time:27 Second

Basketbollisti kosovar që luan për Kombëtaren e Finlandës, Edon Maxhuni, vazhdon të dhuroj paraqitje të mira.

Edhe pse Finlanda u mposht mbrëmë nga Serbia, me rezultat 75-66, Maxhuni ishte më i miri për Kombëtaren finlandeze.

Për 24 minuta sa luajti, Maxhuni pati 15 pikë, 2 kërcime dhe 6 asistime.

Diferenca u bë në çerekun e parë, ku Serbia fitoi epërsi prej 10 pikë, 17-7. Pas kësaj humbjeje Finlanda gjendet në pozitën e 3-të me 5 pikë, 1 më pak se Serbia që është e dyta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=