Seferi transferohet në Ukraine

0 0
Read Time:20 Second

Taulant Seferi largohet zyrtarisht dhe nis aventurën ukrsinase me skuadrën e Vorskla Poltava.

Autori i 19 golave në sezonin e kaluar të Superiores i jep lamtumirën Tiranës pasi e riktheu te titulli kampion e madje luajti edhe në sfidën e Kukësit ditën e djeshme.

500 mijë euro përfiton Tirana nga ky operacion ndërsa lojtari rreth 700 mijë në tre sezone me skuadrën etij të re.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %