AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Sane : Ishim me fat

0 0
Read Time:39 Second

Leroy Sane ka dhënë disa komente pas fitores së Bayern ndaj Barcelonës.

Ylli i Bayern Munich është shprehur i lumtur me fitoren e skuadrës së tij, ndonëse tha se Barcelona luajti futboll të mirë.

Sipas gjermanit, skuadra e Bayern ishte me fat mbrëmë në fitoren ndaj Barcës, por edhe fati është pjesë e lojës.

“Barca janë shumë më të mirë sesa sezonin e kaluar, dhe ata luajnë futboll të mirë tani”, ka thënë Sane, transmeton lajmesportive.net.

“Ne ishim me fat në fillim, por është pjesë e futbollit. Fati ishte në anën tonë dhe jemi të lumtur që fituam tri pikët”, shtoi gjermani.

Bayern mposhti Barcelonën me rezultat 2:0, por skuadra katalane kishte shumë mundësi të mira shënimi dhe rezultati lehtë mund të kishte qenë tjetër. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=