AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Saka do të vazhdoj me Arsenal

0 0
Read Time:24 Second

Bukayo Saka është shumë afër rinovimit të kontratës me Arsenalin.

Të paktën kështu bën të ditur The Athletic, që thotë se nuk ka ndonjë kontest të pazgjidhur në këtë mes.

Anësori anglez po shkëlqen edhe në këtë sezon me londinezët, për çka i ka bindur drejtuesit që ta përshpejtojnë procesin e rinovimit të tij.

Deri në këtë pikë të sezonit, Saka ka shënuar pesë gola dhe katër asistime në të gjitha garat.

Tashmë ka mbetur vetëm hedhja e firmës së lojtarit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=