AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Saka afër rinovimit

0 0
Read Time:17 Second

Rinovimi i kontratës së Bukayo Sakas është prioriteti i skuadrës së Arsenalit.

Të paktën kështu raporton Fabrizio Romano.

Lojtari po vijon të shkëlqejë edhe këtë sezon, ku ka tri gola dhe katër asistime në nëntë ndeshje.

Vetë Saka është shprehur i lumtur me situatën tek Arsenali dhe më shumë gjasë rinovimi nuk do të paraqesë problem. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=