AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Rrahmani pritët të luaj

0 0
Read Time:18 Second

Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, është kthyer nga lëndimi dhe do të luajë sonte nga minuta e parë.

Të paktën kështu raporton gazetari kosovar, Arlind Sadiku.

Në konferencën për shtyp, selektori i Kosovës, Alain Giresse, ka folur me dyshime nëse lojtari do të jetë i ftuart.

Gjithsesi, sipas Sadikut, kjo çështje është tejkaluar dhe lojtari është gati. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=