AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Rrahmani lëndohet sërish

0 0
Read Time:32 Second

Mbrojtësi kosovar i Napolit, Amir Rrahmani, ka pësuar një lëndim në kofshën e majtë dhe pritet të mungojë në sfidën e Champions League ndaj Napolit.

Mbrojtësi u lëndua në sfidën ndaj Cremonesses.

Lajmin se Rrahmani është lënduar e ka bërë të ditur edhe vetë klubi, përmes një njoftimi në Twitter, mirëpo nuk e ka përcaktuar shkallën e këtij dëmtimi.

Ata janë mjaftuar duke thënë se kosovari ka filluar të rikuperohet.

Siç dihet, mbrojtësi ka qenë titullar i padiskutueshëm në këtë sezon te napoletanët.

Një mungesë e tij mund t’i kushtojë jo pak Luciano Spalletit i cili duhet të arrnojë një skemë mbrojtëse pa lojtarin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=