AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ronaldo refuzoi të luaj

0 0
Read Time:24 Second

A refuzoi Cristiano Ronaldo të futej në lojë kundër Tottenham? Një pyetje specifike, në konferencën për shtyp para Chelsea, Ten Hag jep një përgjigje.

“Po! Është hera e dytë dhe duhet të ketë pasoja, është e rëndësishme për qëndrimin dhe mentalitetin e grupit. Unë jam përgjegjës, duhet të vendos disa standarde dhe t’i kontrolloj ato.

Ajo që themi me Cristianon mbetet mes nesh dhe ai gjithashtu mbetet një lojtar i rëndësishëm në skuadër”, u shpreh Ten Hag.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=