AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ronaldo deklarohët pas dënimit

0 0
Read Time:1 Minute, 2 Second

Ylli i Manchester United, Cristiano Ronaldo, ka dalë me deklaratë pas polemikave të fundit në klub, duke u përjashtuar për lojën e së shtunës ndaj Chelseat, pasi mbrëmë iku për në zhveshtore para se të kryhej loja me Tottenhamin.

Ronaldo tha se ai përpiqet të luajë me respekt ndaj trajnerit të tij.

“Siç kam bërë gjithmonë gjatë karrierës sime, përpiqem të jetoj dhe të luaj me respekt ndaj kolegëve, kundërshtarëve dhe trajnerëve të mi. Kjo nuk ka ndryshuar. nuk kam ndryshuar. Unë jam i njëjti person dhe i njëjti profesionist që kam luajtur për 20 vitet e fundit duke luajtur futboll elitar dhe respekti ka luajtur gjithmonë një rol shumë të rëndësishëm në procesin tim të vendimmarrjes”, ka shkruar portugezi.

Ronaldo shkroi se duhet të qëndrojmë të bashkuar në United, me sa duket në përpjekje për të shuar raportimet se mund të largohet nga klubi.

“Tani për tani, thjesht ndjej se duhet të vazhdoj të punoj shumë në Carrington, të mbështes bashkëlojtarët e mi dhe të jem gati për gjithçka në çdo lojë të caktuar. Të dorëzohesh ndaj presionit nuk është një opsion. Nuk ka qenë kurrë. Ky është Manchester United dhe ne duhet të qëndrojmë të bashkuar. Së shpejti do të jemi sërish bashkë”, përfundoi Ronaldo.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=