AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ronaldo afër të largohet në dimër

0 0
Read Time:34 Second

Sulmuesi i Manchester United, Cristiano Ronaldo shpreson të ndryshojë klubin në janar, por nuk do të jetë e lehtë.

Trajneri Eric ten Hag, siç ishte raportuar më parë nga shtypi britanik, aprovon largimin e hershëm të portugezit, i cili planifikoi të ndryshonte situatën në verë.

Sipas gazetarit Jamie Jackson, klubi mund të dëgjojë holandezin dhe të miratojë shitjen e Ronaldos në dimër, por mund të mos ketë asnjë të gatshëm të nënshkruajë përsëri me futbollistin 37-vjeçar, blerësit janë të frikësuar nga një pagë pothuajse. 600 mijë euro në javë, të cilat sulmuesi i merr sipas kontratës aktuale.

Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola në 12 ndeshje të sezonit aktual për Manchester United.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=