AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Roma gabon sërish

0 0
Read Time:42 Second

Real Betisi dhe Roma kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për Evropa Ligë.

Betisi dhe Roma ja ndarë baras 1:1 në kuadër të grupeve për Evropa Ligë.

Me romakët që gabuan sërish në garat evropiane.

Në avantazh fillimisht kaluan vendasit, pasi shënuan në minutën e 34` me Sergio Canales.

Roma pak minuta pa përfunduar pjesa e parë barazuan rezultatin me anë te Andrea Belotti, por goli u anulua për pozicion jashtë loje.

Kështu pjesa e parë u mbyll 1:0 në favor të Betisit.

Në pjesën e dytë Roma kërkonin golin e barazimit.

Po rridhte minuta e 53` kur Andrea Belotti shënoi dhe barazoi shifrat.

Raste të tjera më pas u krijuan, por rrjetat nuk u tundën.

Kështu me këtë barazim Roma ka katër pikë në vendin e tretë, kurse Betisi ka gjithsej 10 në vendin e parë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=