Roma fiton bindshëm ndaj Udineses

0 0
Read Time:16 Second

Roma ka fituar 3-0 në Olimpico ndaj Udineses në javën e 30 të Serie A.

Golat për ekipin e Mourinhos u realizuan nga Bove 37′, Pellegrini 55′, dhe Abraham 90+1.

Kjo fitore e mban Romën në zonën Champions, ndërsa ndeshjen e radhës ata do ta luajnë në transfertë ndaj Atalantës. Shiko golat

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %