AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Roma dëshiron të mbajë ende Zaniolon

0 0
Read Time:23 Second

Zaniolo është rikthyer në formën e tij më të mirë dhe më i motivuar se kurrë pasi kaloi një sërë dëmtimesh të rënda.

Në ndeshjen e parë të Serie A ai ishte shumë i rrezikshëm, humbi disa raste, por ishte më aktivi në fazën e sulmit.

Mourinho e di se italiani është një armë e rëndësishme për të arritur objektivat, ndaj kurrësesi nuk dëshiron që ta humbasë, me disa skuadra që po presin pas dere.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=