AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Rodgers mund të mbetet tek Leicester

0 0
Read Time:24 Second

Brendan Rodgers mund të shpëtojë pa u shkarkuar nga Leicester City.

Siç raporton The Sun, përkundër një fillimi tejet të dobët nga “Dhelprat”, irlandezi mund t’i falet dëmshpërblimit që duhet të paguajnë ish-kampionët e Anglisë, nëse duan t’i ndajnë rrugët me të.

10 milionë euro janë të parapara t’i jepen Rogersit në rast se vendoset të ndahen rrugët.

Gjithsesi, ende nuk është asgjë e sigurt dhe pritet që ditëve në vijim të qartësohet kjo gjë. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=